کنیک های بستن شال و روسری به روش جدید

تکنیک های بستن شال و روسری به روش جدید

 

مدل بستن شال و روسری می تواند تاثیر بسیاری در زیبایی چهره شما داشته باشد.اگر از مدل های یکنواخت و سنتی بستن شال و روسری خسته شده اید و دوست دارید تا با مدل های جدید چهره ای جدید و زیبا را برای خود ایجاد کنید پیشنهاد می کنیم حتما مجموعه اموزشی مدل بستن شال و روسری را تهیه و با ده ها مدل روز و منحصر به فرد آشنا شوید. شما از این پس هر روز می توانید با یک مدل خاص در میان دوستان خود حاضر شوید و همه را شگفت زده نمایید.اگر می خواهید به مهمانی بروید و دوست دارید تا در میان دوستان خود متفاوت تر از همیشه باشید و توجه همگان را به خود جلب کنید یکی از بهترین روش های موجود استفاده از آخرین مدل بستن شال و روسری می باشد. شک نکنید که با استفاده از این اموزش و استفاده از روش های ان چهره ای کاملا متفاوت و جدید خواهید داشت و از این یکنواختی در خواهید آمد.

 

 

 

 

 

نیاز نیست تا حتما برای جذاب شدن به آرایشگاه ها بروید و وقت و پول خود را هدر دهید بلکه تنها با یک تغییر در نوع مدل بستن شال و روسری می توانید به این موفقیت برسید .این محصول بر اساس فرهنگ ایرانی تدوین شده و تمام مدل های ان قابل استفاده در محیط بیرون و در سطح اجتماع می باشد.
در بازار ممکن است انواع مختلفی از آموزش های مدل بستن شال و روسری را مشاهده نمایید اما ما پس از بررسی و مقایسه چند محصول مختلف این اموزش را برای شما در نظر گرفتیم چرا که هم عناوین ان جدیدتر می باشد و هم دارای تنوع زیاید در مدل های آموزش داده شده است.
مهمترین مزیت این مجموعه آموزشی در این است که شما به صورت گام به گام و قدم به قدم تمام مراحل آموزش را طی خواهید کرد و قطعا با چند بار تماشای آن می توانید خودتان به تنهایی هر مدلی که خواستید را برای خودتان پیاده سازی کنید.در هر کجای کشور که باشید می توانید نسبت به تهیه آموزش مدل بستن شال و روسری اقدام نموده و آنرا به صورت پستی درب منزل تحویل بگیرید.
از این محصول همچنین می توانید به عنوان یک هدیه برای همسران خود استفاده کرده و موجب خوشحالی آنها شوید.قطعا از اینکه به فکر زیبایی آنها بوده اید و برایشان چنین مجموعه ای را تدارک دیده اید خوشحال خواهند شد.مدل های قدیمی را دور بریزید و از این پس با در اختیار داشتن این مجموعه ارزشمند مدل های جدید و به روزی را برای خود ببندید.

 

شما می توانید برای تهیه این محصول به دو روش عمل نمایید:

۱-خرید نقدی

با شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ تماس گرفته و شماره کارت را دریافت خواهید کرد و بعد از واریز مبلغ محصول برای شما ارسال می گردد

مزایای خرید نقدی:

ارسال سریع نسبت به خرید پستی

قیمت تمام شده پایین تر نسبت به خرید پستی

شرکت در قرعه کشی ماهانه از میان افرادی که خرید نقدی کرده اند.

با خرید بیش از ۳۰ هزار تومان به صورت نقدی بسته به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد.

۲-خرید پستی

برای خرید پستی کافیست تا بروی دکمه زیر کلیک کرده و سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید و یا آدرس و مشخصات خود را که شامل : آدرس دقیق پستی +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ پیامک دهید و یا تماس گرفته و به صورت تلفنی آدرس خود را به ما دهید تا سفارش شما را ثبت نماییم.

در خرید پستی بسته دیر تر نسبت به خرید نقدی به دستتان خواهد رسید

در خرید پستی تخفیف شامل شما نمی شود

در خرید پستی در قرعه کشی شرکت داده نمی شوید

در خرید پستی حتی اگر ۱۰۰ هزار تومان هم خرید کنید هزینه ارسال به عهده خودتان است

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام مهر 1393ساعت 17:50  توسط مهران  |  نظر بدهید

کلاسهای کنکور تهران

کنکور آسان است اگر بخواهید
کنکور آسان است اگر در کنار برنامه درسی که می خواهید امسال برای کنکور بگذارید همراه با آن ار تکنیک های مهندسی معکوس نیز استفاده نمایید.شما نیز اگر می خواهید در کمترین زمان ممکن و بدون نیاز به حل یک مساله تنها با یادگیری اصول مهمندسی معکوس از پس تست های کنکور امسال بر آیید پیشنهاد می کنیم بسته مهندسی معکوس در تست زنی را تهیه کرده و خودتان مشاهده کنید که چگونه به جای وقت گذاشتن و استفاده از فرمول های سخت به راحتی و تنها با چند تکنیم می توانید تست های دروش مختلف را حل کنید.

 

 

روش مهندسی معکوس در تست زنی جز روش هایی است که در آن مهم نیست شما برای چه درسی می خواهید تست بزنید و کافیست تا اصول مهندسی معکوس را به خوبی پیاده سازی کرده تا در نهایت بتوانید به جواب صحیح برسید.بله پس واقعاکنکور آسان است اگر خودتان بخواهید .شما درداین مجموعه ارزشمند با اصول زیر آشنا خواهید شد:
-پیدا کردن گزینه صحیح در ۵ ثانیه
-پاسخ دادن به تست ها با کمترین معلومات درسی
-در کمتر از یک ماه براحتی شروع به تست زدن به روش مهندسی معکوس در تست زنی خواهید کرد.
-بالا بردن ضرایب درسی شما در کنکور بواسطه تست های صحیحی که با این روش خواهید زد.


کنکور آسان است  اگر همین الان به فکر باشید و در کنار همه برنامه ریزی های منطقی که برای مطالعات خود انجام داده اید در کنار انها کمی هم وقت خود را برای روش مهندسی معکوس در تست زنی بگذارید. شک نکنید که پشیمان نخواهید شد.اگر حتی با این روش بتوانید تنها ۱۰ تست صحیح در کنکور بزیند همین ۱۰ تست ممکن است رتبه شما را بسیار دستخوش تغییر کرده و در نهایت هم در رشته بهتر و هم در دانشگاه مطرح تری قبول شوید.پس این فرصت طلایی را از دست ندهید و از همین الان خود را برای این ماراتن نفس گیر اماده کنید.
در ضمن باید به اطلاع شما عزیزان برسانیم که متاسفانه از اسم مهندسی معکوس سو استفاده کرده اند و بسیاری از محصولات ارائه شده در بازار تقلبی بوده و عملا هیچ کمکی به شما در این زمینه نخواهد کرد.محصولی اصلی که ما با عنوان مهندسی معکوس در تست زنی به شما عزیزان عرضه می کنیم یک کتاب و یک سی دی بوده و دارای شماره ثبت به شرح زیر می باشد:

روش مهندسی معکوس در آزمونها به شماره ۸۱۱۰۱ به ثبت رسیده در انحصار مؤسسه پارسیان می باشد و هرگونه استفاده از مطالب و عناوین آن پیگرد قانونی دارد . لذا مطالبی با این عنوان در فروشگاه های اینترنتی محتوی کاذب و غیر مرتبط با موضوع اصلی است
این اثر توسط مهندس سپهوند طراحی و به عنوان یک اختراع به ثبت رسیده است.پس هر گز گول تبلیغات دیگر سایت ها را نخورید و از خرید محصولات تقلبی جدا خود داری نمایید.

شما در روش مهندسی معکوس در تست زنی ابتدا کاری خواهید کرد که از یمان ۴ گزینه دو گزینه ان در همان مرحله اول حذف شده و تنها دو گزینه دیگر در پیش رو خواهید داشت و شانس شما در انتخاب گزینه صحیح به شدت بالا خواهد رفت.
۷ روش کشف گزینه صحیح در منطف فازی در قالب این مجموعه به شما گفته می شود و از این پس شما بدون کوچکترین معلومات و تنها با دانستن تکنیک های فوق می توانید براحتی تمام تست های سخت و دشوار محاسباتی را و دیگر تست های دروس های حفظی را حل نمایید.
مجموعه جامع تست زنی به روش مهندسی معکوس شامل هفت سی دی ، پنج جزوه و دو نرم افزار و فایلهای کلاسهای کنکور تهران در زمینه تست زنی به روش مهندسی معکوس
گروه آموزشی نوین تست مجموعه ای جامع درباره تست زنی به روش مهندسی معکوس تهیه کرده که دریافت آن را به کلیه داوطلبان کنکور اعم از کنکور سراسری و آزاد ، کنکور کارشناسی ارشد ، کاردانی به کارشناسی و… توصیه می کنیم.کنکور آسان است اگر بتوانید شیوه های مهندسی معکوس را به درستی در کنکور پیاده سازی نمایید.

 

شما می توانید برای تهیه این محصول به دو روش عمل نمایید:

۱-خرید نقدی

با شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ تماس گرفته و شماره کارت را دریافت خواهید کرد و بعد از واریز مبلغ محصول برای شما ارسال می گردد

مزایای خرید نقدی:

ارسال سریع نسبت به خرید پستی

قیمت تمام شده پایین تر نسبت به خرید پستی

شرکت در قرعه کشی ماهانه از میان افرادی که خرید نقدی کرده اند.

با خرید بیش از ۳۰ هزار تومان به صورت نقدی بسته به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد.

۲-خرید پستی

برای خرید پستی کافیست تا بروی دکمه زیر کلیک کرده و سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید و یا آدرس و مشخصات خود را که شامل : آدرس دقیق پستی +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ پیامک دهید و یا تماس گرفته و به صورت تلفنی آدرس خود را به ما دهید تا سفارش شما را ثبت نماییم.

در خرید پستی بسته دیر تر نسبت به خرید نقدی به دستتان خواهد رسید

در خرید پستی تخفیف شامل شما نمی شود

در خرید پستی در قرعه کشی شرکت داده نمی شوید

در خرید پستی حتی اگر ۱۰۰ هزار تومان هم خرید کنید هزینه ارسال به عهده خودتان است

 

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام مهر 1393ساعت 17:49  توسط مهران  |  نظر بدهید

تکنیک های تست زنی

تکنیک های تست زنی
تکنیک های تست زنی در کنکور امسال می تواند تضمین کننده موفقیت شما باشد.شما می توانید از الان تصمیم بگیرید که ایا باید امسال در کنکور قبلو شوید یا خیر. آیا باید رد دانشگاه های مطرح کشور رتبه بیاورید یا خیر.مهم نیست چقدر آمادگی دارید و تا چه اندازه مطالعه کرده اید تنها مهم این است که چقدر از تکنیک های تست زنی  مطلع هستید و آیا می توانید بدون اینکه نیاز باشد برای یک تست کلی زمان بگذارید و راه حل بروید تنها با دانستن چند نکته گزینه صحیح را یافته و تیک بزنید.
بله ما در روش مهندسی معکوس به شما نکاتی را خواهیم اموخت که می تواند سرونوشت شما را به کلی تغییر داده و از این پس مسیر زندگی شما را تغییر دهد.شما با در اختیار داشتن مجموعه آموزشی تکنیک های تست زنی می توانید فراتر از انچه که تصور می کردید و با داشتن معلومات حد اقلی از پس بسیاری از تست های کنکور بر آیید.از جمله مزیت های استفاده از این مجموعه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
-یافتن گزینه صحیح تنها در عرض ۵ ثانیه
-بدون نیاز به معلومات و مطالعات زیاد
-مدت زمان تسلط به تکنیک های تست حد اکثر دو هفته

 


این مجموعه ارزشمند تنها مجموعه به ثبت رسیده در کشور است که به عنوان یک اختراع از سوی مهندس سپهوند به ثبت رسیده و سایر محصولات دیگر که با نام مهندسی معکوس در حال فروش هستند در واقع سو استفاده از نام این محصول کرده اند.شماره ثبت محصول فوق عبارت است از ۸۱۱۰۱ و در انحصار موسسه پارسیان می باشد. هرگونه استفاده از مطالب و عناوین آن پیگرد قانونی دارد . لذا مطالبی با این عنوان در فروشگاه های اینترنتی محتوی کاذب و غیر مرتبط با موضوع اصلی است.
شما همراه با این مجوعه یک کتاب و یک سی دی دریافت خواهید کرد که تمام نکات لازم را در ان به تفسیر توضیح داده شده است.روش های ۷ گانه رسیدن به جواب صحیح را برایتان به خوبی بازگو کرده اند و تنها باید یک بار همت کنید و این روش ها را یاد بگیرید و از این به بعد با کمترین معلومات درسی به راحتی از پس سخت رتین تست های کنکوری بر آیید.با دانستن این روش می توانید شما هم دروس مختلف در کنکور را بالای ۸۰ بزنید و در بهترین داشنگاه های سطح کشور درس بخوانید.
فرصت را از دست ندهید و همین الان تا زمان باقی است با تهیه مجموعه تکنیک های تست زنی یک بار برای همیشه کار را یکشره کنید و همین امسال در رشته مورد نظرتان و در دانشگاهی که دوست دراید قبول شوید.شما با استفاده از تکنیک های فوق می توانید در مرحله اول از میان ۴ گزینه مودجود براحتی دو گزینه را حذف کرده و تنها دو گزینه دیگر را برای خود باقی بگذارید.
شما از این پس با دانستن این تکنیک ها دیگر در سر جلسه کنکور وقت کم نخواهید آورد و با آرامش خاطر فراوان نسبت به سایری و تسلط کافی به حل تمام تست های موجود می پردازید. آیا ارزش امتحان کردن را ندارد.؟ آیا سرنوشت ما این ارزش را نداردکه یک بار این مجموعه را تهیه کرده و امتحان نمایید.؟

 


آیا می دانید ظرفیت پذیرش دانشجو در رشته های مختلف تحصیلی به ویژه دوره های روزانه بسیار محدود است بنابراین اگر شما بتوانید حتی دو تست بیشتر از دیگران بزنید،شما قبول خواهید بود؟!
آیا می دانیدبااستفاده ازروشهای ارائه شده دراین بسته آموزشی شماحداقل یگ گام جلوترازدیگران حرکت می کنید؟!
آیا می دانید با استفاده از شیوه مهندسی معکوس و منطق فازی می توانید حتی با کمترین معلومات گزینه صحیح را تشخیص دهید؟!
آیا می دانید که سوالات کنکور چگونه طرح می شوند و طراحان از چه قوانینی باید به اجبار پیروی کنند؟!
آیا می دانید که طراحان سوال به وسیله چه شیوه ها و شگردهایی پاسخهای صحیح را نادرست جلوه می دهند؟!

 

شما می توانید برای تهیه این محصول به دو روش عمل نمایید:

۱-خرید نقدی

با شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ تماس گرفته و شماره کارت را دریافت خواهید کرد و بعد از واریز مبلغ محصول برای شما ارسال می گردد

مزایای خرید نقدی:

ارسال سریع نسبت به خرید پستی

قیمت تمام شده پایین تر نسبت به خرید پستی

شرکت در قرعه کشی ماهانه از میان افرادی که خرید نقدی کرده اند.

با خرید بیش از ۳۰ هزار تومان به صورت نقدی بسته به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد.

۲-خرید پستی

برای خرید پستی کافیست تا بروی دکمه زیر کلیک کرده و سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید و یا آدرس و مشخصات خود را که شامل : آدرس دقیق پستی +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ پیامک دهید و یا تماس گرفته و به صورت تلفنی آدرس خود را به ما دهید تا سفارش شما را ثبت نماییم.

در خرید پستی بسته دیر تر نسبت به خرید نقدی به دستتان خواهد رسید

در خرید پستی تخفیف شامل شما نمی شود

در خرید پستی در قرعه کشی شرکت داده نمی شوید

در خرید پستی حتی اگر ۱۰۰ هزار تومان هم خرید کنید هزینه ارسال به عهده خودتان است

+ نوشته شده در  سه شنبه بیست و نهم مهر 1393ساعت 13:15  توسط مهران  |  نظر بدهید

روش های تند خوانی

روش های تند خوانی

 

روش های تند خوانی مختلفی وجود دارد ولیس اینکه کدام یک واقعا کاربردی باشد و در پایان بتوانید به صورت عملی از آن استفاده نمایید مهم است.امروز یکی از محبوب ترین و در واقع مشهور ترین روش های تند خوانی که تا کنون در ایران ارائه شده است در خدمت شما هستیم. قطعا عزیزانی که به دنبال این موضوع رفته اند نام دکتر سیدا را شنیده اند. ایشان مبتکر این متد آموزشی هستند و علاوه بر اینکه در طول دوره با آموزش تکنیک های خود به شما کمک می کنند تا تند خوانی را به صورت کاملا اصولی فرا بگیرید همچنین در حین دوره با روش های مختلف در تقویت حافظه شما نیز کمک خواهند کرد.ایشان لقب مرد حافظه ایران را یدک می کشند و بی شک می توان متدهای معرفی شده توسط ایشان را به عنوان عملی ترین راه حل برای رسیدن به حافظه ای قوی و همچنین برای رسیدن به مهارت بالا در امر تند خوانی دانست.شاید باورش کمی سخت باشد اما در روشی که در این مجموعه اموزشی به شما نشان داده خواهد شد شما می توانید تا ۵۰۰ عدد مختلف که هیچ گونه ترتیبی بین آنها نیست را حفظ نمایید.

 

 


شما با یادگیری روش های تند خوانی و همچنین با تقویت حافظه خود در واقع کاری خواهید کرد که با سرعت بالاتر مطالعه نموده و همه موارد مطالعه شده را نیز در حافظه بسپارید.ما بهترین استاد را یعنی مرد حافظه ایران را به شما پیشنهاد می کنیم و امیدواریم که بتوایند از تکنیک های آموزش داده شده توسط این استاد به خوبی استفاده کرده و در نهایت هم به حافظه ای قوی دست یابید و هم در روند تند خوانی به موفقیت چشم گیری برسید.مجموعه روش های تند خوانی که برای شما در نظر گرفته ایم اخرین و جدیدترین محصول آموزشی است که در این زمینه تولید شده و شما را با آخرین تغییرات و تکنیک ها آشنا خواهد کرد.در واقع سعی شده است تا کار آموز با انجام تکنیک های ومختلف این توانایی را بدست آورد تا به صورت همزمان هم از نیمکره راست و هم از نیم کرده چپ مغز خود استفاده نماید.در واقع با این کار شما می توانید به سطح بالایی از تمرکز دست یابید و میزان حواس پرتی خود را کاهش دهید.بعد از انجام روشهایی که به شما اموزرش داده می شود خواهید دید که چقدر شور و شوق مطالعه در شما افزایش یافته و نتایج بهتری در نهایت بدست خواهید آورد.

 


شاید الان باورش برایتان دشوار باشد اما بعد از پایان این دوره آموزشی خواهید ید که قدرت یادگیری و حافظه شما چندین برابر افزایش یافته و براحتی می توانید مثلا یک عدد ۱۰ رقمی را به حافظه بسپارید.شما بعد از پایان این دوره به سطح بالایی از اعتماد به نفس دست خواهید یافت و همچنان که سرعت مطالعه خود را حد اقل تا ۵ برابر افزایش داده اید میزان قدرت حافظه خود را نیز افزایش داده اید.

 

شما می توانید برای تهیه این محصول به دو روش عمل نمایید:

۱-خرید نقدی

با شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ تماس گرفته و شماره کارت را دریافت خواهید کرد و بعد از واریز مبلغ محصول برای شما ارسال می گردد

مزایای خرید نقدی:

ارسال سریع نسبت به خرید پستی

قیمت تمام شده پایین تر نسبت به خرید پستی

شرکت در قرعه کشی ماهانه از میان افرادی که خرید نقدی کرده اند.

با خرید بیش از ۳۰ هزار تومان به صورت نقدی بسته به صورت رایگان برای شما ارسال می گردد.

۲-خرید پستی

برای خرید پستی کافیست تا بروی دکمه زیر کلیک کرده و سفارش خود را از طریق سایت ثبت نمایید و یا آدرس و مشخصات خود را که شامل : آدرس دقیق پستی +کد پستی +نام محصول +نام گیرنده را به شماره ۰۹۳۹۰۹۹۸۷۱۱ پیامک دهید و یا تماس گرفته و به صورت تلفنی آدرس خود را به ما دهید تا سفارش شما را ثبت نماییم.

در خرید پستی بسته دیر تر نسبت به خرید نقدی به دستتان خواهد رسید

در خرید پستی تخفیف شامل شما نمی شود

در خرید پستی در قرعه کشی شرکت داده نمی شوید

در خرید پستی حتی اگر ۱۰۰ هزار تومان هم خرید کنید هزینه ارسال به عهده خودتان است

 

 
با به کار گیری تکنیک ها و روش های تند خوانی شما می توانید در پایان دوره هم سرعت مطالعه خود را افزایش داده و قدرت یادگیری تان را به سطح بالایی ارتقا دهید و این کار باعث می شود تا در وقت و زمان خود به خوبی صرفه جویی نمایید. در زیر به برخی از موارد مهمی که در این مجموعه ارزشمند فرا خواهید گرفت اشاره شده است:
• جلسه اول : آرامش ( به چه صورت آرام و خونسرد باشیم)

• جلسه دوم : دلایل تندخوانی

• جلسه سوم : تندخوانی ( قسمت اول)

• جلسه چهارم : تندخوانی ( قسمت دوم)

• جلسه پنجم : تندخوانی ( قسمت سوم)

• جلسه ششم : تندخوانی همراه با درک

• جلسه هفتم : آموزش روش اسکن و به کارگیری آن

• جلسه ۸: یادداشت برداری صحیح – کلمات کلیدی – الگوی یادگیری

• جلسه نهم : انجام تمرینات (یادداشت برداری صحیح – کلمات کلیدی – الگوی یادگیری)

• جلسه دهم : اصول صحیح مطالعه( قسمت اول)

• جلسه یازدهم: اصول صحیح مطالعه( قسمت دوم)

• جلسه دوازدهم: اصول صحیح مطالعه – شرایط مطالعه

• جلسه سیزدهم: شرایط مطالعه( قسمت دوم)

• جلسه چهاردهم: شرایط مطالعه( قسمت سوم)

• جلسه پانزدهم : تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت اول)

• جلسه شانزدهم : تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت دوم)

• جلسه هفدهم : تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت سوم)

• جلسه هجدهم : تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت چهارم)

• جلسه نوزدهم : تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت پنجم)

• جلسه بیستم : تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت ششم) – تاثیر تغذیه بر مغز

• جلسه بیست و یکم: تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت هفتم) – تکنیکهای به خاطر سپاری اعداد

• جلسه بیست و دوم: تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت هشتم) – تکنیکهای به خاطر سپاری و فهمیدن مطالب

• جلسه بیست و سوم: تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت نهم)

• جلسه بیست و چهارم: تکنیکهای تقویت حافظه ( قسمت دهم) – انجام تمرینات تقویت حافظه

• جلسه بیست و پنجم: تکنیکهای بهتر یادگیری زبانهای خارجی

• جلسه بیست و ششم: تکنیکهای یادگیری مطالب محاسباتی و زود آموزی در کلاس درس

• جلسه بیست و هفتم: تکنیکهای حفظ روحیه و اعتماد به نفس

• جلسه بیست و هشتم: امتحانات و جمع بندی مطالب